جستجو

تبلیغاتنخستین گوشی هوشمند جهان مجهز به سه نمایشگر مجزا

  نخستین گوشی هوشمند جهان مجهز به سه نمایشگر مجزا

  شرکت سامسونگ در حال کار کردن روی گوشی هوشمند جدیدی است که تاکنون نمونه آن تولید نشده و گفته می شود که این محصول از سه جهت نمایشگر مجزا دارد.

  به گزارش شگفت انگیز: شرکت سامسونگ در حال کار کردن روی گوشی هوشمند جدیدی است که تاکنون نمونه آن تولید نشده و گفته می شود که این محصول از سه جهت نمایشگر مجزا دارد.

  این گوشی سال آینده وارد بازار می شود و به گونه ای طراحی شده است که در سه جهت نمایشگر دارد و در طراحی های اولیه، نمایشگر گوشی تا لبه های آن ادامه پیدا کرده است و به همین خاطر کاربر می تواند پیام های دریافتی خود را حتی روی لبه های گوشی هم بخواند. 

  شرکت سامسونگ این گوشی هوشمند را به گونه ای طراحی کرده است که هر یک از سه نمایشگر یاد شده به صورت مجزا با یکدیگر عمل می کنند و کاربر در هر یک از آن ها می  تواند اقدام مجزا انجام دهد. گفته شده است که این گوشی هوشمند جدید تا پیش از نیمه دوم سال 2014 میلادی وارد بازار جهانی نمی شود که البته احتمال می رود در فوریه آتی از نمونه اولیه این محصول رونمایی شود.


  این مطلب تا کنون 32 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 13 آذر 1392
  منبع
  برچسب ها : گوشی ,نمایشگر ,مجزا ,هوشمند ,می شود ,محصول ,گوشی هوشمند ,نمایشگر مجزا ,شرکت سامسونگ ,گفته می شود ,مجزا دارد ,گوشی هوشمند جدیدی ,
  نخستین گوشی هوشمند جهان مجهز به سه نمایشگر مجزا

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 5 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر